Třídy Josefa Lady

Jablíčko
Vánoční jarmark

Vánoční jarmark v naší MŠ se bude konat ve středu 15.12.2021 od 14:00 do 16:30 na chodbě naší školky.

Výrobky a zboží můžete tedy nosit až do pondělí 13.12..2021

Čertí hrátky

Tento týden si s dětmi budeme povídat na téma Mikuláš, čert a anděl. Naučíme se básničku pro Mikuláše, namalujeme si čerta, Mikulášskou hůl, andělská křídla. Čeká nás taneček Čertovská polka. Procvičíme si své jazýčky logopedickou pohádkou, zaměříme se na správné držení štětce a techniku štětcem, procvičíme si zrakovou percepci a svou paměť při hře ,,Co je v mém pytlíčku''. Procvičíme si hod bramborou a hrubou motoriku při pátečním velkém tělocviku.

Les

Tento týden se děti budou seznamovat s tématikou lesa. Vzhledem k našemu celoročnímu zaměření na stromy si děti osvojí znalosti některých jehličnatých a listnatých stromů, dozví se které zvířátka žijí v lese. Jak se zvířátka připravují na zimu. Zopakujeme si naše oblíbené hry Na ježka, Na zajíčka. V pátek nás čeká velké cvičení.

Vyletěl si pyšný drak

Tento týden si s dětmi budeme povídat o znacích podzimu, o dracích, naučíme se písničku Vyletěl si pyšný drak, vyzkoušíme si práci s lepidlem, procvičíme si barvy, naučíme se geometrické tvary, v pátek nás čeká velký tělocvik. Když nám dopřeje počasí tak si vyzkoušíme na školní zahradě pouštět draka.

Vánoční jarmark

Plakát v plné velikosti